-3%

Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 (83LT002QGE) Eclipse Black
81 199 ₴
79 099 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12890307
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип: ігровий. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Операційна система: Windows 11 Home. Бездротові можливості: Wi-Fi. Колір: чорний. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Стан товару: Новий. Тип відеокарти: дискретна. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип дисплея: OLED. Бездротові можливості: Bluetooth. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Покриття дисплея: глянцеве. Особливості: вбудований мікрофон. Діагональ дисплея, ": 16. Модель процесора: AMD Ryzen 7 8745HX. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Особливості: веб-камера. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Чіпсет: AMD SoC. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Серія: Lenovo Legion Pro 5. Особливості: вбудовані динаміки. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.6. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Яскравість, кд/кв.м: 500. Клас: для геймерів. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Особливості: Ethernet (LAN). Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Потужність батареї, Вт/год: 80. Кількість ядер: 8. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Матеріал корпусу: алюміній. Матеріал корпусу: пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8745HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | Lenovo Legion Pro 5 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 099 ₴






