-3%

Ноутбук Dream Machines RT5070TI-16 (RT5070TI-16UA21) Black
137 999 ₴
134 489 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12921747
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dream Machines. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Стан товару: Новий. Кількість комірок: 3. Тип відеокарти: дискретна. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Колір: чорний. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Bluetooth. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Кількість ядер: 16. Тип процесора: AMD Ryzen 9. Тип: ігровий. Особливості: вбудовані динаміки. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.5. Особливості: Ethernet (LAN). Особливості: вбудований мікрофон. Вага, кг: 2.45. Модель процесора: AMD Ryzen 9 9955HX. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 5070Ti. Потужність батареї, Вт/год: 80. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Чіпсет: AMD SoC. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для геймерів. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Частота оновлення екрану, Гц: 300. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Діагональ дисплея, ": 16. Розміри, мм: 356.68 x 245.02 x 25.6. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Особливості: картрідер. Яскравість, кд/кв.м: 500. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: веб-камера. Серія: Dream Machines RT. Особливості: клавіатура з цифровим блоком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Частота оновлення екрану | 300 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, картрідер, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 356.68 x 245.02 x 25.6 |
| Серія | Dream Machines RT |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 489 ₴







