-3%

Ноутбук Alienware Aurora 16 AC16250 (VYKJ8) Dark Blue
54 399 ₴
52 739 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13370937
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Alienware. Колір: темно-синій. Стан товару: Новий. Операційна система: Windows 11 Home. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Покриття дисплея: матове. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип: ігровий. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Кількість ядер: 10. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Кількість комірок: 6. Тип відеокарти: дискретна. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Серія: Alienware 16 Aurora. Модель процесора: Intel Core 7 240H. Особливості: вбудований мікрофон. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Особливості: вбудовані динаміки. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Клас: для геймерів. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Діагональ дисплея, ": 16. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Особливості: веб-камера. Об'єм SSD, ГБ: 512. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Чіпсет: Intel SoC. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Потужність батареї, Вт/год: 96. Тип процесора: Intel Core 7. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.8.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alienware |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 96 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H |
| Тип процесора | Intel Core 7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | Alienware 16 Aurora |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 739 ₴

