-3%

Ноутбук Thunderobot Zero 18 (ZERO18-i9139HX56C1Q240ARB) Black
92 699 ₴
90 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13261627
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Thunderobot. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Тип: ігровий. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Колір: чорний. Кількість ядер: 24. Тип відеокарти: дискретна. Тип процесора: Intel Core i9. Операційна система: DOS. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Стан товару: Новий. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Модель процесора: Intel Core i9-13900HX. Розміри, мм: 407.56 x 299.36 x 30.4. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Особливості: веб-камера. Особливості: картрідер. Діагональ дисплея, ": 18. Яскравість, кд/кв.м: 500. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Серія: Thunderobot Zero 18. Потужність батареї, Вт/год: 99. Чіпсет: Intel SoC. Клас: для геймерів. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.9. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Особливості: Ethernet (LAN). Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: вбудований мікрофон. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Вага, кг: 3.5. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900HX |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, картрідер, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 407.56 x 299.36 x 30.4 |
| Серія | Thunderobot Zero 18 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 299 ₴







