
Чохол-книжка для планшета ArmorStandart Smart Fold Pen для Samsung Galaxy Tab S11 Pine Green (ARM88427)
749 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13782637
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: ArmorStandart. Колір: темно-зелений. Діагональ екрану, ": 11. Матеріал: термополіуретан. Виробник планшета: Samsung. Фіксація планшета: магніт. Тип: книжка. Матеріал: екошкіра. Стан товару: Новий. Особливості: з підставкою. Особливості: протиударні. Ширина, мм: 205. Додатково: два кути огляду для перегляду фільмів або режиму клавіатури. Додатково: не підтримує наскрізну бездротову зарядку стилуса через корпус. Додатково: захист від подряпин та ударів. Розміри, мм: 265 x 205 x 20. Особливості: відділення для стилусу. Особливості: функція Sleep/Wake. Комплектація: чохол. Глибина, мм: 20. Модель планшета: Samsung Galaxy Tab S11.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArmorStandart |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 20 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Зелений |
| Ширина пристрою | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | Чехол |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab S11 |
| Розміри, мм | 265 x 205 x 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴




