
Чохол-книжка для планшета BeCover Rugged Origami Transparent для Apple iPad 10.9 (2022/2024) /iPad (А16) 2025 11 Black з
669 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13776387
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: BeCover. Тип: книжка. Матеріал: полікарбонат. Фіксація планшета: магніт. Тип: обкладинка. Колір: чорний. Особливості: протиударні. Діагональ екрану, ": 10.9. Стан товару: Новий. Діагональ екрану, ": 11. Виробник планшета: Apple. Матеріал: термополіуретан. Матеріал: екошкіра. Особливості: з підставкою. Тип: книжка. Модель планшета: Apple iPad 10.9 2022. Модель планшета: Apple iPad 10.9 2024. Висота, мм: 248.6. Ширина, мм: 179.5. Комплектація: чохол-книжка. Особливості: функція Sleep/Wake. Глибина, мм: 7. Розміри, мм: 248.6 x 179.5 x 7. Модель планшета: Apple iPad 11 2025.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Висота пристрою | 248.6 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 10.9" |
| Матеріал | Пластик |
| Модель планшета | Apple iPad (10th gen) |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Ширина пристрою | 179.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
| Розміри, мм | 248.6 x 179.5 x 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴






