
Чохол-книжка для планшета BeCover Rugged Origami Transparent для Apple iPad Air (4/5) 2020/2022 10.9 Black з кріпленням (714967)
669 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13776397
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: BeCover. Матеріал: полікарбонат. Колір: чорний. Особливості: протиударні. Тип: книжка. Фіксація планшета: магніт. Діагональ екрану, ": 10.9. Матеріал: шкірзамінник. Стан товару: Новий. Виробник планшета: Apple. Особливості: з підставкою. Тип: книжка. Матеріал: поліуретан. Модель планшета: Apple iPad Air 5 10.9 2022. Модель планшета: Apple iPad Air 4 10.9 2022. Модель планшета: Apple iPad Air 4 10.9 2020. Модель планшета: Apple iPad Air 5 10.9 2020. Особливості: магнітна застібка. Комплектація: чохол-книжка. Особливості: функція Sleep/Wake. Ширина, мм: 178.5. Розміри, мм: 247.6 x 178.5 x 6.1. Глибина, мм: 6.1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Діагональ екрану пристрою | 10.9" |
| Матеріал | Пластик |
| Модель планшета | Apple iPad Air (5th gen, M1), Apple iPad Air (4th gen) |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 6.1 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Ширина пристрою | 178.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
| Розміри, мм | 247.6 x 178.5 x 6.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴





