
Чохол-книжка для планшета BeCover Rugged Origami Transparent для Apple iPad Air 11 M2/M3 (2024/2025) Black з кріпленням (714968)
669 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13776417
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: BeCover. Модель планшета: Apple iPad Air 11 2025. Тип: обкладинка. Матеріал: полікарбонат. Тип: книжка. Діагональ екрану, ": 11. Виробник планшета: Apple. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Фіксація планшета: магніт. Модель планшета: Apple iPad Air 11 2024. Особливості: протиударні. Матеріал: шкірзамінник. Особливості: з підставкою. Тип: книжка. Матеріал: поліуретан. Комплектація: чохол-книжка. Особливості: магнітна застібка. Особливості: функція Sleep/Wake. Розміри, мм: 247.6 x 178.5 x 6.1. Ширина, мм: 178.5. Глибина, мм: 6.1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Матеріал | Пластик |
| Модель планшета | Apple iPad Air 11 |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 6.1 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Ширина пристрою | 178.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
| Розміри, мм | 247.6 x 178.5 x 6.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴





