
Чохол-книжка для планшета BeCover Smart Case для Oppo Pad SE/OnePlus Pad lite 11.0 2025 Dark Green (714781)
469 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13778067
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: BeCover. Матеріал: штучна шкіра. Стан товару: Новий. Особливості: протиударні. Діагональ екрану, ": 11. Виробник планшета: OnePlus. Виробник планшета: Oppo. Колір: темно-зелений. Особливості: з підставкою. Тип: книжка. Матеріал: пластик. Колір: з принтом. Матеріал: термополіуретан. Ширина, мм: 200. Додатково: противоскользящая поверхность – удобно держать в руке. Додатково: внутрішнє оздоблення з мікрофібри. Модель планшета: OnePlus Pad Lite. Розміри, мм: 270 x 200 x 3. Модель планшета: Oppo Pad SE. Комплектація: чохол. Особливості: функція Sleep/Wake. Глибина, мм: 3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 3 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Зелений |
| Ширина пристрою | 200 мм |
| Модель планшета | Oneplus Pad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | Чехол |
| Розміри, мм | 270 x 200 x 3 |
| Тип застежки | протиковзна поверхня — зручно тримати в руці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴







