
Чохол-книжка для планшета BeCover Smart Case для Oppo Pad SE/OnePlus Pad lite 11.0 2025 Red Wine (714783)
469 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13778107
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: BeCover. Матеріал: шкірзамінник. Тип: книжка. Колір: червоний. Діагональ екрану, ": 11. Стан товару: Новий. Виробник планшета: OnePlus. Виробник планшета: Oppo. Модель планшета: OnePlus Pad Go 11.35". Особливості: з підставкою. Тип: книжка. Матеріал: пластик. Матеріал: термополіуретан. Матеріал: мікрофібра. Комплектація: чохол-книжка. Фіксація планшета: замикання. Глибина, мм: 7.4. Модель планшета: Oppo Pad SE. Додатково: для комфортної роботи з текстом. Розміри, мм: 254.9 x 166.5 x 7.4. Висота, мм: 254.9. Особливості: функція Sleep/Wake. Ширина, мм: 166.5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Висота пристрою | 254.9 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Модель планшета | Oneplus Pad Go |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | З підставкою |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Червоний |
| Ширина пристрою | 166.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
| Розміри, мм | 254.9 x 166.5 x 7.4 |
| Тип застежки | замикання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴




