
Чохол-книжка для планшета BeCover Smart Case для Samsung Galaxy Tab S11 (SM-X730/X736) 11.0 Red Wine (714652)
489 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13778217
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: BeCover. Фіксація планшета: магніт. Тип: обкладинка. Діагональ екрану, ": 11. Колір: бордовий. Стан товару: Новий. Тип: книжка. Матеріал: термополіуретан. Матеріал: поліуретанова шкіра. Особливості: з підставкою. Тип: книжка. Виробник планшета: Samsung. Додатково: захист від подряпин. Комплектація: чохол-книжка. Висота, мм: 253.8. Глибина, мм: 5.5. Модель планшета: Samsung Galaxy Tab S11. Ширина, мм: 165.3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Висота пристрою | 253.8 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | З підставкою |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 5.5 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Бордовий |
| Ширина пристрою | 165.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab S11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴



