
Чохол-книжка для планшета BeCover Smart Case для Samsung Galaxy Tab S11 (SM-X730/X736) 11.0 Unicorn (714656)
489 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13778227
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: BeCover. Діагональ екрану, ": 11. Стан товару: Новий. Матеріал: екошкіра. Особливості: з підставкою. Тип: книжка. Колір: з принтом. Виробник планшета: Samsung. Матеріал: термополіуретан. Матеріал: мікрофібра. Додатково: противоскользящая поверхность – удобно держать в руке. Додатково: внутрішнє оздоблення з мікрофібри. Додатково: захист від подряпин. Висота, мм: 253.8. Фіксація планшета: рамка. Додатково: постачається у фірмовій упаковці. Комплектація: чохол-книжка. Особливості: регульований кут. Глибина, мм: 5.5. Розміри, мм: 270 x 200 x 3. Модель планшета: Samsung Galaxy Tab S11. Особливості: функція Sleep/Wake. Ширина, мм: 165.3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Висота пристрою | 253.8 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Матеріал | Екошкіра |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | З підставкою |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 5.5 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина пристрою | 165.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab S11 |
| Розміри, мм | 270 x 200 x 3 |
| Тип застежки | протиковзна поверхня — зручно тримати в руці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴





