
Велосипед SPACE AL 26" MERCURY DD FR рама-13" 2026 Green Black (OPS-SP-26-082)
7 941 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14030427
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Вес | 15 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество скоростей | 21 |
| Размер рамы | 13" |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс керма | алюміній, довжина: 40 мм, MSA-M024 |
| Втулки | високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo|високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Возраст | підлітковий |
| Гальмівні ручки | моноблоки SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21 |
| Диаметр колес | 26 " |
| Заднє гальмо | дискове механічне |
| Задній перемикач швидкостей | shimano tourney rd-tz50 |
| Каретка | картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Кассета | тріскачка SKYS/CST, 7 швидкостей, 14-28T |
| Руль | високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, MD-S302 |
| Цвет | Зелёный, Черный |
| Комплектация | велосипед, гарантійний талон, підніжка, інструкція |
| Ланцюг | 108 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7-8 |
| Линейка | MERCURY DD FR |
| Манетки | моноблоки SKYS/Aimeigao ST-EF51 (3x7) |
| Матеріал вилки | матеріал вилки: сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Ободи | алюмінієві |
| Особенности | підлітковий |
| Педалі | пластик, зі світловідбивачами, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Переднє гальмо | дискове механічне |
| Передній перемикач швидкостей | shimano tourney fd-tz30 |
| Покришки | 26" x 1.95, SKYS/CST C1918 |
| Підсідельний штир | сталь, 27.2 x 300 мм, Weiwei |
| Рама | полегшена |
| Спицы | сталь |
| Стан товару | Новий |
| Сідло | SKYS / Huabei AZ-5517, 275x145 мм |
| Тип | гірський |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гальм | дискові механічні |
| Тип рами (амортизація) | однопідвісний (хардтейл) |
| Шатуни | сталь, 24/34/42T, під квадрат, Gaten S304P+7 |
Информация для заказа
- Цена: 7 941 ₴

