Виробник: 2E. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Бездротовий інтерфейс підключення: Bluetooth. Тип: акустична система. Кількість смуг: 1. Тип підключення: дротове. Вага, кг: 0.57. Розмір пристрою, мм: 200 x 180 x 80. Роз'єми: USB Type-A. Частотний діапазон, Гц: 100 - 20000. Тип живлення: від USB. Формат акустики: 2.0. Вихід на навушники: так. Роз'єми: 1 x mini-jack (3.5 мм). Вхідний опір, Ом: 4. Потужність колонок, Вт: 6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Без WI-Fi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість смуг | 1 |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.57 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід на навушники | Да |
| Вхідний опір, Ом | 4 |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм), USB Type-A |
| Розмір пристрою, мм | 200 x 180 x 80 |
| Тип живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Частотний діапазон, Гц | 100 - 20000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴


