-24%

Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 14IAH8 (83BF004DRA) Cloudy Gray (Вживаний)
28 999 ₴
21 999 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13393907
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей товар був у вжитку або уціненийКупуючи вживаний чи уцінений товар, ви економите до 60% від початкової ціни. Ідеальний варіант, щоб придбати, наприклад, флагманський смартфон, ігровий ноутбук тощо. Всі товари проходять детальну перевірку перед продажем, тому якість та надійність ми гарантуємо.Причини уцінки можуть бути різними. Ось найпопулярніші:легкі потертості чи подряпини на корпусі;відсутність коробки;пошкоджена коробка;неповна комплектація тощо.Гарантія на всі товариНа всі вживані товари діє гарантія 1 місяць. На уцінені – гарантія вказана в характеристиках і може відрізнятись залежно від товару.Термін гарантії можна розширити до 2 років. Просто повідомте менеджера про таке бажання. Розширена гарантія передбачає страхування вашого девайса від будь-якого виду поломки, навіть негарантійного (розбиття, втоплення тощо). Під час гарантійного терміну ми безкоштовно відремонтуємо гаджет або повернемо 75% вартості, якщо ремонт буде неможливий.Важлива інформація – в характеристикахТут детально вказані особливості товару – його реальний стан, причина уцінки та комплектація. І не забудьте переглянути відгуки реальних покупців, вони допоможуть краще оцінити переваги товару.При необхідності ви завжди можете уточнити будь-які деталі товару у менеджера МТА.Просто подзвоніть, або напишіть нам :)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.46 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56.5 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | немає |
| В групі | Для роботи |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Інші функції й особливості | вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Причина уцінки товару | Подряпини і потертості на верхній та нижній кришці |
| Розміри, мм | 312 x 221 x 16.9 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴







