-8%

Ноутбук Asus Vivobook 15 A1502VA (A1502VA-BQ1020) Quiet Blue (Уцінений)
23 999 ₴
22 189 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14070927
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей товар був у вжитку або уціненийКупуючи вживаний чи уцінений товар, ви економите до 60% від початкової ціни. Ідеальний варіант, щоб придбати, наприклад, флагманський смартфон, ігровий ноутбук тощо. Всі товари проходять детальну перевірку перед продажем, тому якість та надійність ми гарантуємо.Причини уцінки можуть бути різними. Ось найпопулярніші:легкі потертості чи подряпини на корпусі;відсутність коробки;пошкоджена коробка;неповна комплектація тощо.Гарантія на всі товариНа всі вживані товари діє гарантія 1 місяць. На уцінені – гарантія вказана в характеристиках і може відрізнятись залежно від товару.Термін гарантії можна розширити до 2 років. Просто повідомте менеджера про таке бажання. Розширена гарантія передбачає страхування вашого девайса від будь-якого виду поломки, навіть негарантійного (розбиття, втоплення тощо). Під час гарантійного терміну ми безкоштовно відремонтуємо гаджет або повернемо 75% вартості, якщо ремонт буде неможливий.Важлива інформація – в характеристикахТут детально вказані особливості товару – його реальний стан, причина уцінки та комплектація. І не забудьте переглянути відгуки реальних покупців, вони допоможуть краще оцінити переваги товару.При необхідності ви завжди можете уточнити будь-які деталі товару у менеджера МТА.Просто подзвоніть, або напишіть нам :)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Причина уцінки товару | подряпини на корпусі та клавіатурі |
| Розміри, мм | 359.7 x 232.5 x 19.9 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Стан | Уцінений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 189 ₴







