-4%

Ноутбук Acer Chromebook CB315-6HT (NX.JLYEU.001) Sparkly Silver
21 399 ₴
20 529 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12539287
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Acer. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип дисплея: IPS. Тип вбудованої пам'яті: eMMC. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип: хромбук. Операційна система: Chrome OS. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5. Стан товару: Новий. Колір: сріблястий. Покриття дисплея: матове. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип: ультрабук. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Клас: для навчання. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Кількість ядер: 8. Модель процесора: Intel Core 3 N355. Серія відеокарти: Intel UHD Graphics. Діагональ дисплея, ": 15.6. Особливості: вбудовані динаміки. Серія: Acer Chromebook. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.9. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: сенсорний екран. Чіпсет: Intel SoC. Потужність батареї, Вт/год: 53. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Оперативна пам'ять, ГБ: 8. Максимальна частота процесора, ГГц: 3.9. Вага, кг: 1.59. Об'єм SSD, ГБ: 128. Особливості: веб-камера. Тип процесора: Intel Core 3. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Розміри, мм: 359.3 x 236.25 x 18.6. В групі: Хороші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Стан | Новий |
| Тип | Хромбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 3 N355 |
| Тип процесора | Intel Core 3 |
| Частота процесора | 3900 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Тип диска | eMMC |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Хороші |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура з цифровим блоком, сенсорний екран |
| Клас | для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.3 x 236.25 x 18.6 |
| Серія | Acer Chromebook |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 529 ₴







