Виробник: МЗД. Колір: чорний. Форма: кругла. Внутрішнє покриття: антипригарне. Матеріал ручки: чавун. Тип: сковорода wok. Стан товару: Новий. Матеріал: чавун. Кількість в упаковці, шт: 1. Комплектація: кришка. Комплектація: сковородка. Об'єм, л: 8. Особливості: можна використовувати в духовці до 220°C. Кришка: чавунна. Розміри, см: 42 х 36 х 17. Конструкція ручки: нез'ємна. Сумісність з джерелами тепла: індукційні плити. Товщина дна, мм: 4.4. Особливості: рівномірний нагрів по всій площі робочої поверхні. Товщина стінки, мм: 3.8. Колір корпусу: чорний. Діаметр, см: 36. Особливості: природні антипригарні властивості. Особливості: напівсферична форма. Кришка: є. Особливості: добре утримує тепло. Вага, г: 7000. Сумісність з джерелами тепла: відкритий вогонь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Антипригарне покриття | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода Вок (Wok) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Товщина дна | 4.4 мм |
| Товщина стінки | 3.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 36 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | кришка, сковорідка |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Кришка | чавуна |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Об'єм, л | 8 |
| Особливості | добре утримує тепло, можна використовувати в духовці до 220°C, напівсферична форма, природні антипригарні властивості, рівномірний нагрів по всій площі робочої поверхні |
| Розміри, см | 42 х 36 х 17 |
| Сумісність з джерелами тепла | відкритий вогонь|індукційні плити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 669 ₴






