
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 2026 M5 24GB/1TB Silver (MDH94)
97 899 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14015637
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Стан товару: Новий. Акумулятор: Li-Pol. Тип відеокарти: інтегрована. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Покриття дисплея: глянцеве. Тип дисплея: IPS. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Bluetooth 6.0. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Колір: сріблястий. Відеоадаптер, виробник: Apple. Кількість ядер: 10. Тип: ультрабук. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm headphone jack. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt. Операційна система: Mac OS. Серія: Apple MacBook Air. Особливості: з пасивною системою охолодження. Особливості: вбудовані динаміки. Додаткові параметри: True Tone технологія. Додаткові параметри: підтримка Desk View. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Комплектація: адаптер живлення. Тип дисплея: Retina. Додаткові параметри: підтримка Dolby Atmos. Матеріал корпусу: алюміній. Розміри, мм: 304.1 x 215 x 11.3. Додаткові параметри: підтримка Center Stage (12 МП). Оперативна пам'ять, ГБ: 24. Модель процесора: Apple M5. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.61. Вага, кг: 1.23. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Комплектація: кабель. Комплектація: ноутбук. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Додаткові параметри: датчик touch id. Серія відеокарти: Apple M5 Graphics (10 cores). HDR: є. Додаткові параметри: Spatial Audio. Роз'єми і порти: 1 x Magsafe 3 (роз'єм живлення). Додаткові параметри: три мікрофони студійної якості. Потужність батареї, Вт/год: 53.8. Яскравість, кд/кв.м: 500. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Діагональ дисплея, ": 13.6. Додаткові параметри: підтримка Desk View. Роздільна здатність: 2560 x 1664. Тип процесора: Apple M5 Processors. Тип: преміум.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | macOS |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.23 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1664 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53.8 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, Аудіо вхід |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Apple M5 |
| Частота процесора | 4610 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24576 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | є |
| Графічний чипсет | Apple M5 Graphics (10 cores) |
| Інші функції й особливості | Spatial Audio, True Tone технологія, вбудовані динаміки, датчик touch id, з пасивною системою охолодження, з підсвіткою клавіатури, підтримка Center Stage (12 МП), підтримка Desk View, підтримка Desk View, підтримка Dolby Atmos, три мікрофони студійної якості |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | адаптер живлення, кабель, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 304.1 x 215 x 11.3 |
| Серія | Apple MacBook Air |
| Тип процесора | Apple M5 Processors |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 899 ₴







