-2%

Ноутбук Lenovo LOQ 15ARP10E (83S00000US) Luna Gray
44 999 ₴
43 999 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14147207
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Колір: сірий. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Тип: ігровий. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Покриття дисплея: матове. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 4050. Додаткові параметри: модуль безпеки TPM. Стан товару: Новий. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Модель процесора: AMD Ryzen 7 7735HS. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Додаткові параметри: можливість зарядки через Type-C. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Додаткові параметри: мультитач. Вага, кг: 1.8. Додаткові параметри: підтримка VR. Додаткові параметри: аудіосистема Nahimic. Комплектація: інструкція користувача. Серія: Lenovo LOQ. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Комплектація: ноутбук. Кількість ядер: 8. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Особливості: картрідер. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Комплектація: адаптер живлення. Особливості: вбудовані динаміки. Яскравість, кд/кв.м: 300. Діагональ дисплея, ": 15.6. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 6. Клас: для геймерів. Розміри, мм: 359.2 x 236.5 x 19.9. Комплектація: гарантійний талон. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Об'єм SSD, ГБ: 512. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.2. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Потужність батареї, Вт/год: 57.5. Додаткові параметри: підтримка AMD FreeSync. Додаткові параметри: тонкі рамки. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.75.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57.5 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4750 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, гарантійний талон, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.2 x 236.5 x 19.9 |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 999 ₴

