-1%

Кулер для ПК Arctic Liquid Freezer WS360-SP5 Black (ACFRE00200A)
8 099 ₴
7 979 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14128577
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Arctic. Призначення: для процесора. Регулювання обертів: PWM. Роз'єм: 4 pin pwm. Кількість вентиляторів, шт: 3. Тип підшипника: Double Ball Bearing. Напруга живлення, В: 12. Стан товару: Новий. Тип охолодження: система водяного охолодження. Матеріал радіатора: алюміній. Колір: чорний. Розміри вентилятора, мм: 120. Матеріал: мідь. Максимальний рівень шуму, дБ: низький рівень шуму. Додатково: трубки з матеріалу EPDM у захисному плетеному обплетенні. Додатково: термопаста MX-7. Розміри кулера, мм: глибина (з вентилятором): 120. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 3000. Додатково: статичний тиск 6.9 мм H2O. Номінальна напруга, А: 0.33 A. Розміри кулера, мм: висота: 38. Maca: 2150. Швидкість обертання, об/хв: 600 - 3000. Конструкція: AIO рідинне охолодження. Повітряний потік, CFM: 77. Комплектація: термопаста. Розміри, мм: 398 x 120 x 38. Розсіювана потужність, Вт: 800. Розміри кулера, мм: висота (з вентилятором): 63. Мінімальна швидкість обертання, об/хв: 600. Додатково: струм помпи: 0.36 А. Обслуговування СВО: необслуговувані. Додатково: напруга помпи: 12 В. Сокет: AMD SP5. Розміри кулера, мм: ширина (з вентилятором): 398.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Водяна |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Maca | 2150 |
| Додатково | напруга помпи: 12 В, статичний тиск 6.9 мм H2O, струм помпи: 0.36 А, термопаста MX-7, трубки з матеріалу EPDM у захисному плетеному обплетенні |
| Комплектація | термопаста |
| Конструкція | AIO рідинне охолодження |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 3000 |
| Матеріал | Мідь |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 600 |
| Номінальна напруга, А | 0.33 A |
| Обслуговування СВО | необслуговувані |
| Повітряний потік, CFM | 77 |
| Роз'єми | AMD SP5 |
| Розміри кулера, мм | висота (з вентилятором): 63|висота: 38|глибина (з вентилятором): 120|ширина (з вентилятором): 398 |
| Розміри, мм | 398 x 120 x 38 |
| Розсіювана потужність, Вт | 800 |
| Швидкість обертання, об/хв | 600 - 3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 979 ₴





