-2%

Кулер для ПК Arctic Liquid Freezer WS360-SP6 Black (ACFRE00201A)
7 399 ₴
7 269 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14128587
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Arctic. Кількість вентиляторів, шт: 3. Регулювання обертів: PWM. Призначення: для процесора. Тип підшипника: Double Ball Bearing. Роз'єм: 4-pin. Напруга живлення, В: 12. Стан товару: Новий. Тип охолодження: система водяного охолодження. Матеріал радіатора: алюміній, мідь. Колір: чорний. Швидкість обертання, об/хв: 600–3000. Сокет: Socket TR4. Maca: 2100. Сокет: Socket SP6. Сокет: Socket sTRX4. Додатково: термопаста MX-7. Розміри вентилятора, мм: 120. Розміри, мм: глибина (з вентилятором): 120. Розміри, мм: ширина (з вентилятором): 398. Матеріал: мідь. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 3000. Номінальна напруга, А: 0.33 A. Повітряний потік, CFM: 77. Комплектація: термопаста. Розсіювана потужність, Вт: 800. Мінімальна швидкість обертання, об/хв: 600. Сокет: Socket SP3. Сокет: Socket TR5. Розміри, мм: висота (з вентилятором): 63. Сокет: Socket SWRX8.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Матеріал радіатора | Алюміній - мідь |
| Призначення | Для процесору |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Водяна |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Maca | 2100 |
| Додатково | термопаста MX-7 |
| Комплектація | термопаста |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 3000 |
| Матеріал | Мідь |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 600 |
| Номінальна напруга, А | 0.33 A |
| Повітряний потік, CFM | 77 |
| Роз'єми | Socket SP3, Socket SP6, Socket SWRX8, Socket TR4, Socket TR5, Socket sTRX4 |
| Розміри, мм | висота (з вентилятором): 63, глибина (з вентилятором): 120, ширина (з вентилятором): 398 |
| Розсіювана потужність, Вт | 800 |
| Швидкість обертання, об/хв | 600–3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 269 ₴





