-3%

Ноутбук Asus ROG Strix G18 2025 G815LP (G815LP-U9321W) Eclipse Gray
122 399 ₴
119 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14159087
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Кількість ядер: 24. Колір: сірий. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип процесора: Intel Core Ultra 9. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Стан товару: Новий. Тип: ігровий. Тип відеокарти: дискретна. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Акумулятор: Li-Ion. Тип дисплея: IPS. Операційна система: Windows 11 Home. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Потужність батареї, Вт/год: 90. Модель процесора: Intel Core Ultra 9 275HX. Додаткові параметри: Asus Aura Sync. Додаткові параметри: 3D сканер обличчя. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.1. Додаткові параметри: швидка зарядка. Матеріал корпусу: пластик. Розміри, мм: 399x298x32. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Додаткові параметри: NVIDIA G-Sync. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Додаткові параметри: Pantone Validated. Додаткові параметри: підтримка VR. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Додаткові параметри: Intel AI Boost. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Чіпсет: Intel HM870. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Серія: Asus ROG Strix. Діагональ дисплея, ": 18. Яскравість, кд/кв.м: 500. Особливості: веб-камера. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: вбудовані динаміки. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Клас: для геймерів. HDR: Dolby Vision. Вага, кг: 3.2. HDR: HDR10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| Інші функції й особливості | 3D-сканер, що відрізняється від, Asus Aura Sync, Dolby Atmos, Intel AI Boost, NVIDIA G-Sync, Pantone Validated, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком, клавіша Copilot, підтримка VR, Швидке заряджання |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 399x298x32 |
| Серія | Asus ROG Strix |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | Intel HM870 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 299 ₴



