-3%

Ноутбук Dell Pro 15 Essential PV15250 (PV15250_RPLU_003_M_FgrPr_UBU)
53 199 ₴
51 539 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14159107
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Кількість комірок: 3. Тип процесора: Intel Core i5. Колір: сріблястий. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Кількість ядер: 10. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип: ударозахищений. Тип: ультрабук. Тип дисплея: WVA. Особливості: сканер відбитку пальця. Операційна система: Ubuntu. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Відеоадаптер, виробник: Intel. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Стан товару: Новий. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Серія відеокарти: Intel Iris Xe Graphics. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Чіпсет: Intel SoC. Розміри, мм: 358.5 x 234.9 x 17.5. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Комплектація: інструкція користувача. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.6. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Комплектація: ноутбук. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Клас: для бізнесу. Додаткові параметри: none. Серія: Dell Pro 15 Essential. Вага, кг: 1.94. Особливості: вбудований мікрофон. Додаткові параметри: none. Додаткові параметри: High Definition Audio. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0. Особливості: веб-камера. Комплектація: адаптер живлення. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: вбудовані динаміки. Модель процесора: Intel Core i5-1334U. Додаткові параметри: MIL-STD-810H. Діагональ дисплея, ": 15.6. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.3. Потужність батареї, Вт/год: 41. Комплектація: гарантійний талон. Яскравість, кд/кв.м: 250. Роз'єми і порти: 1x Card reader. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Матеріал корпусу: алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.94 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | WVA |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Інші функції й особливості | High Definition Audio, MIL-STD-810H, none, none, Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, гарантійний талон, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358.5 x 234.9 x 17.5 |
| Серія | Dell Pro 15 Essential |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Яскравість, кд/кв.м | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 539 ₴







