-3%

Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWFKG (B2RB2RWFKG-1573RO) Gray
93 099 ₴
90 669 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14159317
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Операційна система: Windows 11 Pro. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: сірий. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип: ігровий. Кількість ядер: 10. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Особливості: сканер відбитку пальця. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Акумулятор: Li-Pol. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x DisplayPort (USB Type-C). Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Чіпсет: Intel SoC. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Модель процесора: Intel Core 7 240H. Тип дисплея: IPS-level. Розміри, мм: 359.3x245.25x22.15-23.15. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Особливості: шторка для камери. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Діагональ дисплея, ": 15.6. Серія: MSI Cyborg 15. Вага, кг: 2.1. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Клас: для геймерів. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.5. Потужність батареї, Вт/год: 55.2. Тип процесора: Intel Core 7.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55.2 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, DisplayPort |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H |
| Тип процесора | Intel Core 7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком, клавіша Copilot, клавіша Copilot, шторка для камери |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.3x245.25x22.15-23.15 |
| Серія | MSI Cyborg 15 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип матриці | IPS-level |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 669 ₴






