
Смартфон Honor Magic 8 Pro 12/512GB Gold Global
57 959 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14170167
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Безпека | Розблокування за обличчям, Сканер відбитків пальців на екрані |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 2G (GSM), 3G , 5G |
| Тип SIM-карти | E-Sim |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Золотистий |
| ОС | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 219 г |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.71 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2808x1256 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 458 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Пилозахисний корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7100 мА/год |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, NavIC, Bds, QZSS, ГЛОНАСС |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Функції камери | Автофокус |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 161.2 x 75 x 8.3 |
| Інші функції й особливості | Пилозахисний корпус, Пилозахисний корпус, швидка - 100 Вт, швидка - 80 Вт |
| Діафрагма основної камери | f/1.6 + f/2.6 + f/2.0 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Комплектація | USB-кабель, гарантійний талон, ключ-скріпка для лотка SIM-картки, телефон, інструкція |
| Модельний рік | 2026 |
| Обладнання | акселерометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення |
| Особливості дисплею | 4320Hz PWM, Dolby Vision, HDR Vivid, HONOR NanoCrystal Shield, Mohs level 4 |
| Популярні запити | Honor Magic 8 Pro |
| Стандарт Bluetooth | Wi-Fi 802.11be |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 959 ₴

