
Ноутбук Asus TUF Gaming A15 FA507NV (FA507NV-LP025) (Уцінений)
33 999 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13485827
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4550 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | документація |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Причина уцінки товару | подряпини на куті, і нижній кришці, проводилася заміна плати |
| Розміри, мм | 354 x 251 x 25 |
| Сертифікація Intel Evo | немає |
| Серія | Asus TUF Gaming |
| Стан | Уцінений |
| Чипсет | AMD SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 999 ₴






