-10%
Ноутбук Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X (NX.DHFEX.001) Silver
14 999 ₴
13 439 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14172257
Ноутбук Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X (NX.DHFEX.001) SilverГотово до відправки
14 999 ₴13 439 ₴
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 45 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Тип процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Хороші |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357.6 x 229.6 x 18.2 |
| Серія | Acer Aspire Lite |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 439 ₴

