-8%

Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 (82XQ0106RM) Abyss Blue
21 999 ₴
20 169 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14172297
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.62 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 610M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 47 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 5500 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ударостійкий корпус, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура з цифровим блоком, сертифікат TUV Rheinland, швидка зарядка |
| Клас | для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.3 x 235 x 17.9 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 169 ₴







