Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.52 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 610M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7530U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Хороші |
| Інші функції й особливості | Ударостійкий корпус, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для навчання |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Розміри, мм | 360 x 236 x 19 |
| Серія | HP 255 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 699 ₴







