-3%

Ноутбук Lenovo Ideapad Slim 3 14AHP10 (83K90014GE) Luna Gray
55 099 ₴
53 399 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12550597
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.43 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 60 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 780M Graphics |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, картрідер |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 314.4 х 222.1 х 16.9-17.9 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 399 ₴







