-4%

Ноутбук Asus TUF Gaming F16 (FX607VJB-RL143W) Black
39 999 ₴
38 589 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171667
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | DLSS 3, Dolby Atmos, Kensington, NVIDIA G-Sync, RGB підсвічування клавіатури, tPM-модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, зарядка USB Type-C, клавіатура острівного типу, мультитач |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 354 x 251 x 22.1-26.7 |
| Серія | Asus TUF Gaming |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 589 ₴







