-3%

Ноутбук Acer Nitro V 16 ANV16S-7 (NH.U28EP.00B) Black
55 799 ₴
54 359 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171687
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24576 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | NVIDIA G-Sync, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, матриця з колірним охопленням 100% sRGB, технологія DLSS 4 |
| Клас | для геймерів|для роботи з графікою |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357 x 264 x 19.9 |
| Серія | Acer Nitro |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 359 ₴







