-3%

Ноутбук Gigabyte AERO X16 (1TH93EEC94DH) Black
57 999 ₴
56 529 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171697
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, мАгод | 4790 |
| Інші функції й особливості | 3D-сканер, що відрізняється від, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, підтримка VR, Швидке заряджання |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Напруга батареї, В | 15.56 |
| Розміри, мм | 355x251x20 |
| Серія | Gigabyte AERO |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 529 ₴





