-3%
Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (210-BPDR_U516512WP)
85 699 ₴
83 509 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171717
Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (210-BPDR_U516512WP)В наявності
85 699 ₴83 509 ₴
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 235U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | веб-камера, заряджання через USB C, підсвічування клавіатури, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | Dell Pro 14 Plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 509 ₴

