-3%

Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (210-BPDR_U732512_UBU)
100 399 ₴
97 829 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171747
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 238V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Intel Arc Graphics 130V |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, гарантійний талон, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313.5 x 224 х 21.2 |
| Серія | Dell Pro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 829 ₴

