-3%

Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (210-BPDR_U732512WP)
110 399 ₴
107 609 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171757
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 265U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | Dell Pro 14 Plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 609 ₴

