-3%

Ноутбук Dell Pro 16 Plus PB16250 (210-BPCK_U7321TB_UBU)
112 599 ₴
109 759 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171807
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 236V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, Ударостійкий корпус, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, захист клавіатури від вологи, шторка для камери |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358 х 251.3 х 20.5 |
| Серія | Dell Pro |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 759 ₴







