-3%

Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0002ns (AU3H9EA#ABE) Blue
66 799 ₴
65 119 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171817
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 64 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, сенсорний екран, іспанська клавіатура |
| Клас | для бізнесу |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | HP OmniBook Ultra Flip |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 119 ₴

