-3%

Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-42 (NH.U1KEU.008) Shale Black
47 099 ₴
45 709 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171847
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.44 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 240 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | немає |
| Інші функції й особливості | ComfyView, DTS:X Ultra, In-plane Switching (IPS), Kensington, безрамковий дисплей, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з W/A/S/D gaming key, клавіатура з цифровим блоком, клавіатура острівного типу, клавіша Copilot |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 4.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 360.04 x 275.62 x 24.5 |
| Серія | Acer Nitro |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 709 ₴







