-3%

Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) Black
139 599 ₴
136 009 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171917
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.97 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Інші функції й особливості | + додаткова батарея, 1x SD Card Reader, GPS, MIL-STD-810H, Сканер відбитка пальця, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, захист за стандартами IP65 |
| Клас | для військових |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.4 |
| Серія | Vinga Scout |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 009 ₴

