Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slik |
| Вес | 3.15 кг |
| Количество секций | 3 |
| Максимальная высота штатива | 1882 мм |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Шаровая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Мінімальна висота, см | 37.7 |
| Особенности | бульбашковий рівень, гумові наконечники опор, змінна площадка, зі знімною головкою, можливість перевороту центральної штанги |
| Тип кріплення девайса | різьба 1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 10 689 ₴


