Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Антипригарное покрытие | Нет |
| Материал | Чугун |
| Материал ручек | Силикон |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Толщина дна | 5 мм |
| Толщина стенки | 5 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Верхний диаметр посуды | 24.5 |
| Висота, см | 4 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Дополнительно | зберігання в холодильнику |
| Комплектация | сковорода |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Крышка | відсутня |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Объем, л | 1 |
| Особенности | використання в духовці, литі чавунні ручки, можна мити в посудомийній машині, силіконові накладки на ручки |
| Сумісність з джерелами тепла | використання в духовці|газові плити|електричні плити|склокерамічні плити |
| Тип посуды | універсальна |
Информация для заказа
- Цена: 1 039 ₴






