Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Breakfast |
| Антипригарное покрытие | Гранит |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 0.68 кг |
| Толщина дна | 4 мм |
| Толщина стенки | 4 мм |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Верхний диаметр посуды | 15 |
| Висота, см | 2 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Дополнительно | можна мити в посудомийній машині |
| Цвет корпуса | Серый |
| Комплектация | сковородка |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Крышка | відсутня |
| Объем, л | 0.25 |
| Особенности | ергономічна ручка, що не нагрівається, не рекомендується миття в посудомийній машині, три секції |
| Розміри, см | 21 x 18.5 x 2 |
| Сумісність з джерелами тепла | газові плити|галогенові плити|електричні плити|склокерамічні плити |
| Тип посуды | сковорода для сніданку |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴





