Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 5 |
| Количество установок длины | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Триммер |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.166 кг |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Время работы от аккумулятора | 90 мин |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 600 |
| Інтерфейс зарядки | USB |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 3-12 |
| Додаткові характеристики | компактний, легкий у використанні та обслуговуванні, підходить для всіх типів волосся |
| Комплектация | USB-кабель, масло, тример, щіточка для чищення, інструкція |
| Насадки | 4 напрямні гребені (3/6/9/12 мм), насадка-шейвер |
| Особенности | водонепроникність IPX7, вологе очищення, з індикатором заряду, леза з самозаточуванням, плаваюча головка, сухе та вологе гоління, інтелектуальна система гоління з 2 лезами |
| Мощность, Вт | 5 |
| Сфера использования | побутовий|професійний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
Информация для заказа
- Цена: 1 019 ₴




