Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная длина стрижки | 0.1 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Машинка для стрижки бороды и усов |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.234 кг |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Время работы от аккумулятора | 180 мин |
| Материал лезвий | Титан |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 3300 |
| Вага в упаковці, кг | 0.6 |
| Додаткові характеристики | ергономічний та збалансований корпус, мотор розроблений спільно з Ferrari, низький рівень шуму та вібрації, система адаптації до напруги (110 – 240 В), швидкість мотора: 7200 об/хв |
| Діапазон установки довжини ножового блоку, мм | 0.1-0.5 |
| Комплектация | викрутка, документація, зарядний пристрій, захисний ковпачок, олія для змащування, тример, щіточка для очищення, інструмент для налаштування ножового блоку |
| Максимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | LED індикатор заряджання, відкритий T-подібний ножовий блок, можливість регулювання зрізу під «нульовий зазор», петля для підвішування, прогумована ручка з ромбовидною текстурою |
| Сфера использования | професійний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | нерегульований ножовий блок |
| Тип мотора | безщітковий|цифровий |
| Цвет | Хамелеон |
Информация для заказа
- Цена: 5 979 ₴





