Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 4 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.1 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Машинка для стрижки бороды и усов |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.176 кг |
| Время заряда аккумулятора | 2.5 час |
| Время работы от аккумулятора | 250 мин |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Інтерфейс зарядки | USB Type-C |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1-4 |
| Габарити в упаковці, см | 20*9,5*7 |
| Додаткові характеристики | t-подібний відкритий на 360° ножовий блок, два режими потужності (Standard і Turbo), ергономічний та збалансований корпус, оформлення контурів, точне моделювання, художня стрижка |
| Комплектация | 4 насадки, uSB-кабель Type-C, захисний ковпачок, олія для змащування, тример, упаковка, щіточка для чищення, інструкція |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Насадки | насадка 4 мм, насадка гребінь 1 мм, насадка гребінь 2 мм, насадка гребінь 3 мм |
| Особенности | lED-дисплей (індикація заряду та змащення), малошумний мотор, можливість регулювання зрізу під «нульовий зазор», робота від акумулятора та від мережі, турбо-режим, швидке заряджання |
| Мощность, Вт | 5 |
| Сфера использования | побутовий|професійний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип мотора | роторний |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴





