Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 5 |
| Максимальная длина стрижки | 7 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.1 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Триммер |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.167 кг |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 час |
| Время работы от аккумулятора | 180 мин |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Інтерфейс зарядки | USB Type-C |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1|3|5|7 |
| Додаткові характеристики | t-подібний відкритий на 360° ножовий блок, ергономічний та збалансований корпус, низький рівень шуму та вібрації |
| Комплектация | 4 насадки, uSB-кабель Type-C, захисний ковпачок, олія для змащування, тример, щіточка для чищення, інструкція |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение аккумулятора (В) | 5 |
| Насадки | насадка 7 мм, насадка гребінь 1 мм, насадка гребінь 3 мм, насадка гребінь 5 мм |
| Особенности | lED-дисплей (індикація заряду та змащення), блокування від випадкового ввімкнення, водонепроникність IPX7, стриження вологого волосся, тиха стрижка, швидке заряджання |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розміри, см | 20.1 x 9.7 x 6.5 |
| Сфера использования | побутовий|професійний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзункове |
| Тип мотора | роторний |
| Цвет | прозорий з синіми деталями |
Информация для заказа
- Цена: 1 119 ₴



