Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 3 |
| Количество установок длины | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 4 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.1 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Триммер |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Время заряда аккумулятора | 2.5 час |
| Время работы от аккумулятора | 150 мин |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1400 |
| Інтерфейс зарядки | USB Type-C |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 2 , 3 , 4 |
| Додаткові характеристики | компактний, мікропроцесорний контроль обертів та потужності, низький рівень шуму та вібрації, футуристичний дизайн |
| Комплектация | USB-кабель, гарантійний талон, документація, зарядний пристрій, захисний ковпачок, змінні насадки 3 шт (2 мм, 3 мм, 4 мм), олія для змащування, тример, щіточка для очищення |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Насадки | насадка 4 мм, насадка гребінь 2 мм, насадка гребінь 3 мм |
| Особенности | lED-дисплей (індикація заряду та змащення), ергономічний дизайн, леза з самозаточуванням, прозорий корпус, т-подібне лезо, тиха стрижка, швидке заряджання |
| Мощность, Вт | 5 |
| Сфера использования | побутовий|професійний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип мотора | роторний|цифровий |
| Цвет | прозорий з синіми деталями |
Информация для заказа
- Цена: 1 319 ₴






