Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| КПД, не менее | 97.6 % |
| Номинальная мощность | 6000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Число фаз питания | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 117 кг |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина, мм | 460 |
| Дисплей/вольтметр | Да |
| Дополнительно | енергетична ємність: 10.24 кВт*год, кольоровий сенсорний LCD, паралельне підключення, підключення генератора, ресурс акумулятора: ?6000 циклів, тип акумулятора: LiFePO4, функція ДБЖ |
| Діапазон робочих температур, °С | -40 - +60 |
| Захист | від перегрівання, від перевантажень, від переполюсування |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 2 |
| Максимальна напруга поля, В | 9.6 kW |
| Максимальний струм зарядки, А | 135 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 51.2 |
| Наявність АКБ | 2 |
| Охлаждение | активне |
| Мощность, Вт | 6000 |
| Під'єднання пристрою | робота з генератором |
| Розміри | 580 x 460 x 500 мм |
| Степень защиты IP | IP65 |
| Тип контроллера | MPPT |
| Тип инвертора | гібридний сонячний інвертор (hybrid) |
| Уровень шума | < 30 |
| Частота | 50/60 |
Информация для заказа
- Цена: 98 899 ₴



